VYSTAVTE NÁM VYSVĚDČENÍ ZA MINULÉ POLOLETÍ!

Minulý týden se rozdávalo vysvědčení. Vystavte nám jej také! Za co? Zkrátka, jak plníme svoje předsevzetínovoroční předsevzetí. Budeme rády za jakékoliv hodnocení. Podělíte-li se o milou zkušenost s našimi výrobky, ukážete ostatním, jak jsou výjimečné. Kritika a vaše podněty nás mohou posunout dál.

A teď, jak to vidíme my biOrganica ladies :) Co se povedlo, kde máme rezervy a co chystáme za poklady?

1) Udržíme 100% účinnost a co nejčistší přírodní bio složení kosmetiky!

Všechny značky v našem portfoliu se mohou pochlubit skvělým přírodním složením v bio kvalitě garantované uznávanými certifikáty. Vše jsme poctivě osobně testovaly a vybraly jen to, co má naprosto výjimečné účinky a z čeho jsme nadšené.  Našim výrobkům tak dáváme známku 1, jinak bychom s tím na trh ani nešly:)

2) Chystáme řadu úžasných NOVINEK od ZUII Organic i INLIGHT!

NOVINKY

A tady je toho mnoho:-) ZUII Organic přinesla na trh světový unikát – čistě přírodní PRIMERY bez silikonů, co vyretušují všechny chybičky pleti, rozzáří ji nebo z ní udělají samet.  Krásné nové paletky květinových stínů ZUII a nádherné rtěnky s bambuckým máslem či leskem sklidily velký úspěch. INLIGHT® nás potěšil novinkou - Bio balzámem na otoky a kruhy pod očima, který změní váš ranní pohled do zrcadla, abyste si nepřipadala jako panda. Na podnět spokojených klientů, přinesl INLIGHT větší balení Bio zpevňujícího oleje a Bio květového tonika. I novinky si zaslouží známku 1. Neusínáme na vavřínech a ještě letos chystáme něco výjimečného pro kosmetické salony, pomocníka pro vaše vlasy a další.

3) Přineseme do ČR nové zahraniční značky luxusní bio kosmetiky!

NATURALIS bbZdá se to jako hračka, ale není to tak. Chceme přinášet  jen to NEJ, co v přírodní a bio kosmetice existuje. V zahraničí hledáme a testujeme desítky značek.  Více jak rok jsme hledaly vlasovku, vyzkoušely mraky přírodních výrobků z různých koutů světa, týdny chodily s mastnou hlavou a vyřazovaly. Nakonec to za nás vyhrála italská značka NATURALIS Better s obsahem Aloe Vera. Plně se ztotožňujeme i s jejím názvem, že příroda je lepší.  I tato značka pro očistu vlasů i těla je toho důkazem. Navíc máme výrobek i pro naše nejmenší ratolesti, které si jej zamilovaly.

Další opravdu horkou novinkou opalovací krémy značky BUTTERBEAN Organics z USA, kterou již brzy nabídneme jako první v Evropě.  Poskytují skvělou ochranu před UVA/UVB paprsky (SPF 30). Jsou vyrobeny z těch nejčistších přírodních surovin v bio kvalitě. Ochranu poskytují díky minerálnímu UV filtru (využívají pigmenty oxidu zinku), neobsahují žádné nano částice, přitom na obličeji nezanechávají bílý film. Mnoho zajímavého o opalovacích prostředcích si na vás v dalším blogu chystá Lucie. Z nových produktů jsme osobně nadšené a za nás získávají se vší skromností známku 1 z hvězdičkou.

4) Těšte se na nové soutěže o dárečky, akce a hosty, videa, blogy, nový díl e-booku „6 kroků, jak jídlem vyčistit pleť“ a další!

Soutěžíme především na našem  facebooku a řada z vás mělo možnost otestovat některé z naši výrobků, moc nás těší a pomáhá, když se zapojíte. Desítky akcí s líčením, kosmetickým poradenstvím a přednášky o rizicích kosmetiky pořádáme na různých místech republiky. Právě osobní kontakt s vámi a reakce na naše výrobky nám ukazují, že děláme správnou věc. E-book Jedy na vlastní kůži má 2. kapitolu,  která spatřila světlo světa minulý měsíc. Máte již přečteno? Ohledně videí i blogů máme spoustu nápadů, no z časových důvodů se daří realizovat jen zlomek.  Naše známka 2, máme se určitě v čem zlepšovat :)

5) CHCEME ZKRÁTKA BAVIT VÁS I SEBE!

Nás to baví a moc, to mi věřte. Z tohoto pohledu tedy udělujeme známku 1. Další hodnocení je na vás a my budeme moc rády, když nám ho napíšete v komentářích k blogu nebo na facebooku, jste přece našimi fanoušky :) Nebojte se napsat co se vám na naší práci líbí a v čem se máme zlepšovat, děláme to hlavně pro vás, aby vás to bavilo.

Vlaďka Čermáková, biOrganica

inlight profilovka f

FacebookTwitterGoogle+Share