TERAPIE NEJEN PRO PLEŤ aneb VŠECHNY SMYSLY BYLY NA VRCHOLU SLASTI

šárka stará portret

Šárka Stará, pracovala jako zdravotní sestra, 15 let se věnuje práci kosmetičky a vizážistky se zaměřením na přírodní kosmetiku. Jako 1. v ČR získala certifikát pro ošetření procedurami Inligt, které také pro ČR školí.

Z biofarmy v britském Cornwallu, kde se vyrábí 100% bio kosmetika Inlight, se začátkem léta vrátily kolegyně Petra Bergová a Šárka Stará. Pod osobním vedením doktora Mariana Spiezii absolvovaly  školení speciálních procedur ošetření kosmetikou Inlight®, které nám „s sebou“ přináší nově do Čech. A protože přijely plné zážitků, nedalo mi to,a Šárku jsem vyzpovídala. A stálo to za to. 

Šárko, před dvěma lety jsem měla tu čest vidět, jak se vyrábí kosmetika INLIGHT čistě z bylin a olejů. Pro mě to byl naprosto úchvatný a také zlomový okamžik, kdy jsem se rozhodla jít do projektu Biorganica. Jaké dojmy máš z návštěvy u „Inlightů“ ty?

Jsou zážitky, které nejdou úplně popsat slovy, a tohle je jeden z nich. Energie toho místa i lidí, úžasná rodinná soudržnost, přístup k přípravě voňavých bylinných balzámů a vše kolem ve mně ještě více umocnily zájem s touhle značkou pracovat a podporovat ji. A když jsem dostala k práci polodrahokamy nabité vědomostmi s energií přímo od doktora Spiezii, byla jsem dojetím v slzách.

Jaké bylo školení přímo pod osobním vedením doktora Mariana Spiezii?

Petra-Sarka-Spiezia

„Doktoru Spiezimu bych se s klidem svěřila do péče“.

Setkání s panem doktorem Marianem Spieziou se neslo v duchu velmi osobního přístupu. Vychází z podstaty, kterou je  propojení zdraví organismu a zdraví pleti. Zaměřuje se na specifika péče o kůži v dnešní době, která je plná možností, ale i  rizikových nástrah, a to nejen v kosmetice.  Přístup doktora Spiezii,  jeho pokora k přírodě, úcta k posvátné geometrii květu života, kterou vnáší spolu s vědeckými znalostmi do vývoje a výroby produktů INLIGHT® je fascinující.

Pracovala jsem původně v nemocnici, kosmetická ošetření praktikuji již 15 let, vnímám nutnost vyvážení krásy, zdraví na mnoha úrovních a toto propojení je nejsmysluplnější a nejjednodušší. Inlight® učí respektu k mocné přírodě a k sobě především a to je mi velmi blízké.

Školení bylo pod heslem „see, feel, try“, nebo-li „vidět, cítit, vyzkoušet“, můžeš prosím v krátkosti popsat?

ruze-damaska2

Procedury se prováděly za pomocí přírodních balzámů, obkladů, kamenů a masáží.

Školení bylo to velmi náročné, pro mě i jazykově. U překladů z angličtiny jsme se ale i dost nasmály. Probíhalo od ranních hodin intenzivně po 2 dny.  Následoval praktický trénink technik péče o obličej a celé tělo. Vše jsme si ve dvojici vyzkoušely, jak v roli kosmetičky,  tak v roli opečovávané klientky.

Doslova jsme se koupaly v produktech na obličej i tělo a nohy – to byla nirvána.  Z každého jednotlivého ošetření, byl úplně jiný dojem. Všechny smysly byly na vrcholu slasti.

Kdo zná osobně 100% bio kosmetiku INLIGHT® ví, že je naprosto výjimečná. Je podle tebe výjimečné i kosmetické ošetření a v čem?

tasky2

Procedury Inlight vychází z celostního přístupu k péči o pleť při zohlednění příčin, kterých je v dnešní době plné možností i nástrah mnoho.

Významnou roli zde hrají speciální techniky masáží, které umocňují nejen působení kosmetiky Inlight®, ale i celý prožitek z ošetření. Využívána je též síla polodrahokamů. Procedury pracují s akupresurními body, lymfatickou drenáží a zahrnují také ošetření energetických center těla. Dokonale se to propojuje s bylinnými balzámy  z té nejčistší přírody,  které  nenarušují průběh obnovy energie v těle a navíc podporují nárůst  regeneračních schopností kůže i těla.  Celkově je takové ošetření,  jak já říkám – terapie nejen pro pleť.

To zní lákavě a je skvělé, že se nám podařilo přivést tento poklad do Čech. Kdy a kde se mohou nechat klientky toto unikátní ošetření užít?

Získala jsem certifikát a oprávnění dopřát unikátní péči procedurami Inlight® klientům u nás v Čechách. Musím říct, že zatím mám samé nadšené reakce. Pokud by měl někdo zájem si toto ošetření čistě přírodní biokosmetikou Inlight® dopřát, moc ráda jej přivítám ve svém salonu:

Šárka Stará, studio Jóga Dita, Klicperova 8, Praha 5, telefon 607 863 425, http://www.staraterapie.cz/

Zároveň provádím školení této metody pro profesionální kosmetičky, které mají zájem pracovat s  výjimečnou, čistě přírodní péčí. Školení je velmi podrobné a individuální, aplikujeme stejnézásady jako mají v Anglii,  tedy „see, feel, try“, určen je vždy jen maximálně pro 2 kosmetičky. První termíny se rychle obsadily, další budou zveřejňovány na facebooku či na webových stránkách www.biorganica.cz.

Moc ti děkuji za milý rozhovor, už teď mě strašně mrzí, že jsem tentokrát v Cornwallu nebyla, o to víc se těším, až mě opečuješ u tebe v salonu.

Andrea, BiOrganica

 

 

FacebookTwitterGoogle+Share

14 komentářů u „TERAPIE NEJEN PRO PLEŤ aneb VŠECHNY SMYSLY BYLY NA VRCHOLU SLASTI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*