PROČ ZAČALA MATKA PRO SVÝCH 5 DĚTÍ SAMA VYRÁBĚT OPALOVACÍ KRÉMY?

summer familyVšechny značky, které ze zahraničí přivážíme do Čech z různých koutů světa, mají kromě maximálního bio složení a skvělé účinnosti, ještě jedno společné. Stojí za nimi výjimeční a inspirující lidé s krásnými příběhy. Moc rády se s vámi o ně podělíme. Dnes zavítáme do USA a představíme vám skvělou a silnou ženu, která nechtěla svoje děti zatěžovat nebezpečnými chemikáliemi z opalovacích krémů z obchodů, a tak se rozhodla vzít výrobu do vlastních rukou. Dnes stojí za světově unikátní výrobou čistě přírodních opalovacích produktů Butterbean Organic. Seznamte se se ženou s příznačným jménem Summer, tedy v překladu „Léto“.

Bezpečné opalovací krémy pro děti si musela vyrobit

Summer Brown je zakladatelkou značky Butterbean provozující svůj podnik v okolí Atlanty. Opalovací prostředky začala vyrábět pro svých 5 ratolestí poté, co zjistila, jak velmi škodlivé chemické látky tento typ kosmetiky pro děti v dnešní době obsahuje. Ohromující zájem o její produkty ji přiměl rozšířit jejich řadu a vylepšit ji o její nejlepější receptury. Sama se řídí filozofií, že jako rodiče jsme ochránci našich dětí. Pomáháme jim, aby dostávaly jen to nejlepší, v tomto případě na svá tělíčka a do nich. Protože je kůže největším orgánem, bylo a je jejím přáním, aby její kosmetické produkty na ni aplikované byly vždy bezpečné jak pro její 10letou dceru, tak i pro nejmladšího potomka.

Butterbean Organics chrání člověka i planetubutterbeanLS_4

Do svých opalovacích produktů přidává Summer pouze takové složky, které byly vypěstovány a zpracovány s naprostým respektem k lidem i k naší planetě. Kokosový olej, který je jednou z hlavních složek, používá v té nejvyšší možné kvalitě. Může být a také nezřídka bývá konzumován. Bambucké máslo má certifikáty garantující biokvalitu i „fair trade“. Minerální ochranu proti slunečnímu záření zajišťuje oxid zinečnatý (zinc oxid), nikoli však v nanočásticích, ale mikročásticích, tj. částicích o takové velikosti, aby prokazatelně nedocházelo k jejich nekontrolovanému pronikání do těla, a výrobky tak byly zcela bezpečné. Dále používá čistý za studena lisovaný nimbový olej v biokvalitě a éterické oleje získávané destilací zcela bez chemikálií. Aby podpořila region, kde žije, kupuje Summer do svých výrobků včelí vosk u místních včelařů.

Butterbean se zaměřuje na výrobu produktů, které jsou bez chemie a přitom účinné tak, aby vyhovovaly jak lidem, co je používají, tak životnímu prostředí, v němž jsou používány. Summer se řídí heslem, že všichni bychom měli naši závislost a provázanost s přírodou zohlednit při každodenním svém rozhodování. I vám do Čech Summer vzkazuje:

Doufám, že si naši kosmetiku oblíbíte a budete ji rádi používat také na těch, které nejvíce milujete. Snad vás potěší i vědomí, že tím, že o ně pečujete, staráte se šetrně i o naši planetu zemi.

Pokud Vás příběh Summer zaujal a rádi byste čistě přírodní výrobky na opalování Butterbean Organics vyzkoušeli, najdete je zde.

FacebookTwitterGoogle+Share

20 komentářů u „PROČ ZAČALA MATKA PRO SVÝCH 5 DĚTÍ SAMA VYRÁBĚT OPALOVACÍ KRÉMY?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*