OLEJ CO ZATOČÍ S JIZVAMI A SKVRNAMI

Semínka růží mají  vzácný obsah, po kterém pleť krásně regeneruje.

Semínka růží mají vzácný obsah, po kterém pleť krásně regeneruje.

Šípkový olej plný cenných látek ze semínek růží umí zacelit pošramocenou pleť, zahladit hrbolky a důlky po akné, jizvy, zaplnit vrásky. Takový plastický chirurg bez nožů. Odkud se bere a co všechno umí?

šípkový olej 3šípkový olej 2

KDE ŠÍPKOVÝ OLEJ NAJDETE?

Šípkový olej je zkrátka poklad a pokud jej používáte dlouhodobě a pravidelně, umí velmi pomoci. Ideální je pak šípkový olej v biokvalitě. Nás moc těší, že tuto fantastickou ingredienci máme hned v několika našich výrobcích, které díky tomu skvěle fungují:

Šípkový olej z vzácné Růže vinné obsahuje v přírodní kosmetice INLIGHT třeba hojivý a hydratující Bio denní olej na obličej, luxusní  Bio oční sérum  zaměřené na vyhlazení vrásek v očním okolí, úžasná Bio vyživující pleťová maska, z tělové řady napřvoňavé Bio regenerační máslo.

rubiginosa inlight

Šípkový olej z blahodárné růžičky šípkové obsahují výrobky přírodní kosmetiky INLIGHT jako je např. bestseller Bio čistící balzám Inlight, a také fantastický Bio balzám na vrásky, akné a pigmentové skvrny a Bio intenzivní balzám na vrásky, které mají skvělé výsledky.

rosa canina

Šípkový olej z bohaté růže mošusové zase používá květinová dekorativní kosmetika ZUII Organic např. Bio rtěnka tekutá Satin s intenzivní barvou a leskem, Bio certifikovaný lesk na rty, které dodávají rtům nejen krásnou barvu ale především také péči.

zuii růže

 Andrea

 

FacebookTwitterGoogle+Share

32 komentářů u „OLEJ CO ZATOČÍ S JIZVAMI A SKVRNAMI

  1. Hosting

    Olej zнskбvanэ z rщznэch druhщ љнpkovэch rщћн nezamмnitelnм vonн a pшedevљнm pleќ lйин, regeneruje a omlazuje. V pйиi o pokoћku tvoшн velmi dщleћitou roli, neboќ zmнrтuje otoky a pшнznivм pщsobн na oteklou a napuchlou kщћi kolem oин.

    1. evkae

      Nejsou jen tak drahé – novinkou je ted Extra bio šípkovy olej od SALOOSu . Stojí do 150 kč a je také výborný. doporučuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*