Kampaň za přirozenou krásu: Zuii líčila titulku Módu.cz

BackstageVěrní čtenáři módního portálu Móda.cz vědí, že si redakce každý měsíc vybírá jednu ze svých čtenářek, aby se stala jejich tváří na daný měsíc. A že s každým měsícem přichází nové téma. Téma květnové titulky bylo pochopitelně rozkvetlá májová příroda a kampaň za přirozenou krásu. Vybírala se tak jak modelka, tak i květ(i)nový make-up. A my děkujeme, že si v redakci vybrali právě Zuii Organic i za pro nás nevšední zážitek z celodenního focení. Nahlédněte i vy do „backstage“ módního focení:-)

I když nám na poslední chvíli onemocněla vizážistka, se Zuii si výborně poradil stylista a vizážista českých hvězd Ivan Malejovský. S BIO kosmetikou pracoval prvně, ale nezaváhal ani minutku. Jakožto zkušený profík se nenechal zmást a odstíny pudrů i make-upů vybral bez přemýšlení. „Je to skvěle pigmentované,“ pochvaloval si dokonce oční stíny.

moda. cz líčeníSpolečně s krásným obličejem modelky Anety tak byl výsledek poměrně brzy hotový a modelka se z přirozené krásky stala i žena vamp. Kromě titulky, která se fotila v rozkvetlé přírodě a žádala si tak romantickou image, se tak fotily i fashion fotky, které vám redakce jistě brzy také představí.

Děkujeme tak celému týmu Móda.cz v čele se skvělou a vždy dokonale připravenou (a ochotnou pomoci) šéfredaktorkou Petrou Žaludovou. Fotograf Mickey Grab si rovněž zaslouží velké díky za profesionalitu a šíření dobré nálady a Ivan Malejovský za pomoc s líčením.

moda cz 4Modelka Aneta u nás má ještě slíbený balíček kosmetiky, věříme každopádně, že to hlavní tato titulka splnila – tedy že ukázala, že pro pěstěný vzhled i dramatický look není potřeba ani špetka chemie 

A pokud chcete být v kontaktu s nejnovějšími kosmetickými i módními vychytávkami, tak tvoří Móda.cz pestrý obsah na Facebooku.

FacebookTwitterGoogle+Share

27 komentářů u „Kampaň za přirozenou krásu: Zuii líčila titulku Módu.cz

 1. Avito321pr

  Пополение баланса Авито (Avito) за 50% | Телеграмм @a1garant

  Мое почтение, дорогие друзья!

  Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы – пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

  Аккаунты не Брут. Живут долго.

  Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: 50% от баланса на аккаунте.
  Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
  Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

  Гарантия:

  И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как – Постоплата!!! Вперед денег не просим…

  Рады сотрудничеству!

  Заливы на балансы Авито
  ________

  авито майкоп деньги
  как отвязать номер с аккаунта авито
  авито украли аккаунт
  несколько аккаунтов авито на одном компьютере
  продам старые деньги на авито

 2. Natalieerurl

  Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 3.0
  XEvil 3.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
  Captcha Rozpoznávání Google, Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
  Četl jste to – to znamená, že to funguje! ;)
  Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*