Bylinkové čištění na aknózní, suchou i citlivou pleť

blog čištění nadpis

12631086_10153753294000709_818114504_oJen příroda je pleti přirozená a bylinky s ní umí zázraky. Chcete vyzmizíkovat akné, včetně těžkých boláků? Odstranit jiné pupínky, vyrážky a černé tečky? Vyčistit šetrně citlivou či suchou pleť? Čistě přírodní bylinková „super dvojka“ zcela bez chemie to vyřeší. Tandem Bio čistícího balzámu a květového tonika Inlight vaši tvář  rozesměje již po první aplikaci, po pár dnech se vaše pleť doslova promění. Stejně jako mi si je zamilujete také pro nádhernou přírodní vůni, která z ranního i denního čištění udělá oblíbený rituál. Podívejte se, jak na to!

A JDEME SI UŽÍVAT!

blog čištění krok 1

Bio čistící balzám Inlight nabitý výtažky z růže, levandule, zeleného čaje či rozmarýnu v nektaru z olejů jojobového, olivového, kokosového a mnoha dalších vyčistí pleť přirozeně do hloubky a zároveň ji ošetří.

blog čištění krok 2 ok

Bio květové tonikum Inlight z okvětních plátků růže, chrpy a semínek grepu, zcela bez alkoholu pokožku dočistí a tonizuje.blog čištění krok 3

Pleť je po aplikaci „bio bylinkové dvojky na čištění“ krásně vyčištěná, provoněná a připravená na noční odpočinek i denní ruch. Na noc vás zahalí do bylinkové vůně Bio noční balzám Inlight, po němž se ráno probudíte s pletí „jako miminko“. Na denní péči či po holení je ideální Bio denní olejíček s omamnou vůní pravé vanilky. Máte-li problémy s akné, vrásky či pigmentové skvrny od sluníčka či od mechanického poškození kůže pak je pro vás vhodný Bio balzám Inlight určený přímo na tyto kožní neřády.blog čištění krok 4

 

UŽIJTE SI PÉČI BYLINEK!

FacebookTwitterGoogle+Share

47 komentářů u „Bylinkové čištění na aknózní, suchou i citlivou pleť

 1. Avito321pr

  Пополение баланса Авито (Avito) за 50% | Телеграмм @a1garant

  Приветствую вас, дорогие друзья!

  Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо конкретные балансы – пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

  Аккаунты не Брут. Живут долго.

  Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: 50% от баланса на аккаунте.
  Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
  Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

  Гарантия:

  И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как – Постоплата!!! Вперед денег не просим…

  Рады сотрудничеству!

  Заливы на балансы Авито
  ________

  как узнать аккаунт на авито
  не могу зайти на аккаунт авито
  почему на авито блокируют аккаунт в
  как на авито создавать несколько аккаунтов в
  купить кабинет авито с балансом

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*