Biorganica líčí titulku Móda.cz a hledá modelku.

paparazziMódní portál Móda.cz fotí každý měsíc velkou fashion story, nebo chcete-li titulku, která po dobu svého trvání zdobí celý magazín. Vybraná modelka z řad přihlášených čtenářek pro sebe získá na několik hodin kadeřníky, vizážisty, stylisty a fotografa a vyrazí fotit do exteriéru. Pojďte si užít roli hvězdy hýčkané profesionály a tou nejlepší dekorativní kosmetikou ZUII Organics z květin.

Každý měsíc si žádá jiné téma a únorová titulka dokonce přinesla i sexy muže. Biorganica se tak ráda připojí k májovému focení za přirozenou a přírodní krásu se svou květinovou BIO dekorativkou Zuii. Jelikož víme, že Zuii zvládne nalíčit bezchybně i na profi focení, rádi se podobné výzvy zúčastníme. Móda.cz tak hledá modelku pro májový speciál, kterou čeká focení v rozkvetlé louce a líčení make-upem, který je zcela bez silikonů, parabenů, konzervantů a syntetických látek. Jednoduše BIO!

ZUII ORGANIC MAKE UP crPředpokládaný termín focení je poslední aprílový víkend, vybrané modelce věnujeme ještě ošetření pleti se 100% BIO kosmetikou Inlight v pražském salonu, na základě čehož vybereme i ten nejvhodnější dáreček, který si vítězka odnese domů.

Udělá nám radost, když do toho půjdete s námi. Každopádně se těšíme na výsledky celého focení a věříme, že budeme moci ukázat, že právě přirozená krása je pořádně sexy!

Minulé titulky a veškeré podmínky registrace najdete přímo zde na portálu Móda.cz.

FacebookTwitterGoogle+Share

338 komentářů u „Biorganica líčí titulku Móda.cz a hledá modelku.

 1. Natalieerurl

  Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 3.0
  XEvil 3.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
  Captcha Rozpoznávání Google, Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
  Četl jste to – to znamená, že to funguje! ;)
  Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*