Akné, vrásky, skvrny, jizvy – Víte, který rostlinný olej, funguje na jaký kožní problém?

Výhonek slunečnice

Výhonek slunečnice

Pleť získává to nejcennější z budoucí rostlinky. Plody a semínka jsou základem pro nový život budoucí rostlinky. Obsahují proto velké množství živin a cenných látek. Pro naše tělo a pokožku je to doslova poklad.  Jejich lisováním za studena dochází k  zachování vzácného obsahu a k vysoké koncentraci životadárných složek. A proč vlastně jsou oleje tak skvělí pomocníci právě na kůži? Jaký rostlinný olej funguje na akné, vrásky či pigmentové skvrny?

Díky podobnosti složení olejů s přirozenou ochrannou vrstvou pokožky, je naše kůže skvěle přijímá a čerpá z nich to, co aktuálně potřebuje k její regeneraci a výživě. Napomáhají i biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům, které posilují absorpční a detoxikační schopnosti pleti. To vše daleko přirozeněji a hlavně účinněji, než po aplikaci produktů syntetických či na bázi vody.

Young woman having face massage in a spa salon

Kůže oleje velmi dobře vstřebá, proniknou i do hlubších vrstev.

Protože jsme se poslední dobou procházely řadu publikací a informací o olejích, napadlo nás sestavit tabulku jednotlivých skvělých rostlinných olejů, u nichž vypíchneme, kde umějí pomoci nejlépe. Pokud si seženete ten který kvalitní za studena lisovaný olej v biokvalitě, můžete si pak samy v klidu domova udělat zábal či jinou kúru pokožky či vlasů. Budete-li používat oleje dlouhodobě a pravidelně, výsledky se dostaví.

A pokud dáváte přednost kvalitní bio kosmetice, kterou pro vás právě z olejů, bylinek a éterických olejů ručně namíchal odborník s letitými zkušenostmi, vězte, že všechny naše přírodní produkty jsou právě na bázi těch nejkvalitnějších za studena lisovaných olejů postaveny. Navíc jsou v nich jednotlivé oleje a další rostlinné ingredience zkombinovány tak, aby se vzájemně podporovaly, správně cílily na řešení jednotlivých kožních problémů a aby díky tomu byla účinnost produktů co nejvyšší. Patří mezi ně voňavé bio balzámy  100% bio péče o pleť a tělo INLIGHT, australská dekorativní kosmetika ZUII Organic z květin, šetrná vlasová a sprchová péče Naturalis Better a unikátní čistě přírodní opalovací prostředky Butterbeans Organic.

Tabulka rostlinných olejů a problémy, kde jsou skvělými pomocníkyoleje final

Doufám, že jste se něco nového dozvěděli a našli třeba přírodního pomocníka na váš problém.

Za podklady a informace k tématu olejů musím moc poděkovat skvělé aromaterapeutce Venuši Guru z našeho oblíbeného Salonu Venuše v Mostě, na kterou se často obracím o radu a moc ráda za ní jezdím na masáže a ošetření.

Přeji hezký den, já se jdu namazat:-)

Andrea

FacebookTwitterGoogle+Share

28 komentářů u „Akné, vrásky, skvrny, jizvy – Víte, který rostlinný olej, funguje na jaký kožní problém?

 1. Avito321pr

  Пополение баланса Авито (Avito) за 50% | Телеграмм @a1garant

  Приветствую вас, дорогие друзья!

  Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы – пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

  Аккаунты не Брут. Живут долго.

  Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: 50% от баланса на аккаунте.
  Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
  Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

  Гарантия:

  И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как – Постоплата!!! Вперед денег не просим…

  Рады сотрудничеству!

  Заливы на балансы Авито
  ________

  как без денег поднять объявление на авито
  авито деньги вложу
  купить зажим деньги на авито
  как разблокировать свой аккаунт авито
  перевести деньги с авито кошелька на другой аккаунт

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*