100% BIO TEATOX – DOPŘEJ SI HŘEJIVOU VNITŘNÍ LÁZEŇ

RF_Teatox_HarmonyChai_Moods-ŽENA PIJEChcete být krásná? Potřebujete energii? Nebo naopak zastavit myšlenky a navodit harmonii? Jste s imunitou na štíru? Vyberte si tu správnou čajovo-bylinnou péči na míru. Opět jsme přivezly do Čech úžasnou novinku. 100% bio složení garantuje ty nejkvalitnější přírodní ingredience. A že to opět funguje, jsme se přesvědčily na vlastní kůži, nos i mlsný jazýček.

RF_Teatox_HarmonyChai_Moods-27Dopřejte si výjimečnou účinnost synergie výběrových čajů a bylin

Novinkou 100% bio wellness čaji TEATOX překračujeme hranice světa prémiové bio kosmetiky, abychom dosáhly dokonalé komplexní péče o vaši krásu a pohodu. Ty totiž vycházejí z nitra. Díky speciální směsi čajů, bylin a koření dostane tělo i duše, co jí chybí. Ani v tomto případě neděláme kompromis mezi čistotou složení a výjimečnou účinností, která vás ohromí.

Čaj je jako vlahá koupel zevnitř. Některý druh vám vlije sílu do žil, jiný zklidní vaši mysl, posílí imunitu, či pročistí vaše tělo. Účinnost umocňuje správná kombinace čaje, bylin a koření, díky níž je vedle lahodné chuti zajištěn i cílený výsledek. Vychutnat si kteroukoli z prémiových směsí je vždy mimořádný zážitek. A o tom je charismatická značka TEATOX. teatox running

Stejně tak nás naprosto očarovalo nadčasové čajové příslušenství,   u něhož se kombinuje čistý moderní design a praktické využití v každodenním životě. Lehce jsme přivykly tomu, že teď máme svůj čaj teplý kdykoli a kdekoli s sebou, díky Thermo Go skleněné termosce. No není nádherná?

Postupně vám jednotlivé čaje, na které navazují kompletní promyšlené programy životosprávy,   představíme. Zatím pouze malá ochutnávka, která se nabízí do dnešních sychravých dnů:

tt_active_power_to_go_set_web POWERPři fyzickém vyčerpání restartuj svoji sílu

Přemohl vás šedivý podzim, úmorná pracovní jednání nebo jen „únava“ po bujarém večírku?  Dopřejte si úžasný šálek plný tryskající energie s Bio čajem Active PowerNE, fyzikální zákony s ním nepřekonáte, takže křídla se nekonají. Naopak bio směs respektuje naši přirozenost a ví kde na těle i duši pomoci.

Díky kompozici zelených čajů sencha a rooibos, vitamíny nabitým plodům aronie, ohnivého kajenského pepře a energizující guarany nastartuje proces odplavování unavujících toxinů a obranyschopnost organismu, silně stimuluje a dodává okamžitou energii.

Šálek tohoto lahodného čaje s mírně ostrým jazýčkem vás postaví na nohy. Skvěle nahradí kávu či přeslazené energetické drinky.  Mohu potvrdit z vlastní dnešní zkušenosti, kdy po čtyřech hodinách spánku zpestřeného okopávání dvou malých dcer  byl tento životabudič mým dnešním zachráncem.

Krásný den, plný energie:-)

Andrea za Biorganica team

FacebookTwitterGoogle+Share

17 komentářů u „100% BIO TEATOX – DOPŘEJ SI HŘEJIVOU VNITŘNÍ LÁZEŇ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*